Ukesoversikt
fredag 19 april
fre 19. april 2024
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
NTGU
04
KIL Fotball keeper
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:15 - 11:45
04
16:00 - 17:30
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
H
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
1,5,6,7,8
04
1
Evt.
01
02
03
Klatrevegg
04
fredag 19 april
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
NTGU
04
KIL Fotball keeper
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:15 - 11:45
04
16:00 - 17:30
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
H
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
1,5,6,7,8
04
1
Evt.
01
02
03
Klatrevegg
04
lørdag 20 april
lør 20. april 2024
Lag / forening
01
LEDIG HELE DAGEN
Tid
01
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
lørdag 20 april
Lag / forening
01
LEDIG HELE DAGEN
Tid
01
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
søndag 21 april
søn 21. april 2024
Lag / forening
01
LEDIG HELE DAGEN
Tid
01
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
søndag 21 april
Lag / forening
01
LEDIG HELE DAGEN
Tid
01
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
mandag 22 april
man 22. april 2024
Tilsyn: Henrik (47452819)
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
NTGU
04
KIL J2011
05
KIL G2012
06
Klatring
07
FA Gatefotball
08
Alme
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:15 - 11:45
04
17:30 - 19:00
05
18:00 - 19:30
06
18:00 - 20:00
07
18:00 - 21:00
08
21:00 - 22:00
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
E
05
D
06
07
H
08
H
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
1,5,6,7,8
04
3
05
06
07
08
Evt.
01
02
03
04
05
06
07
08
mandag 22 april
Tilsyn: Henrik (47452819)
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
NTGU
04
KIL J2011
05
KIL G2012
06
Klatring
07
FA Gatefotball
08
Alme
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:15 - 11:45
04
17:30 - 19:00
05
18:00 - 19:30
06
18:00 - 20:00
07
18:00 - 21:00
08
21:00 - 22:00
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
E
05
D
06
07
H
08
H
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
1,5,6,7,8
04
3
05
06
07
08
Evt.
01
02
03
04
05
06
07
08
tirsdag 23 april
tir 23. april 2024
Tilsyn: Kjell (47452819)
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
ØVS
04
NTGU
05
Politiet BIL
06
KIL G2013
07
KIL J2014
08
KIL J2013
09
Grue A-lag
10
Brandval
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:35 - 12:05
04
12:15 - 13:45
05
15:30 - 16:30
06
18:00 - 19:30
07
18:00 - 19:30
08
18:30 - 20:00
09
19:00 - 20:30
10
19:30 - 21:00
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
G,H
05
G
06
E
07
G
08
H
09
D
10
E
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
5,7,8
04
1,5,6,7,8
05
7
06
2
07
08
09
1
10
3
Evt.
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
tirsdag 23 april
Tilsyn: Kjell (47452819)
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
ØVS
04
NTGU
05
Politiet BIL
06
KIL G2013
07
KIL J2014
08
KIL J2013
09
Grue A-lag
10
Brandval
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:35 - 12:05
04
12:15 - 13:45
05
15:30 - 16:30
06
18:00 - 19:30
07
18:00 - 19:30
08
18:30 - 20:00
09
19:00 - 20:30
10
19:30 - 21:00
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
G,H
05
G
06
E
07
G
08
H
09
D
10
E
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
5,7,8
04
1,5,6,7,8
05
7
06
2
07
08
09
1
10
3
Evt.
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
onsdag 24 april
ons 24. april 2024
Lag / forening
01
SVS
02
ØVS
03
NTGU
04
NTG
05
Legge gulv til konsert
06
Klatring
Tid
01
08:00 - 16:00
02
08:45 - 09:45
03
10:15 - 11:45
04
13:30 - 15:30
05
16:00 - 23:00
06
18:00 - 20:00
Hall
01
F
02
B
03
B,G,H
04
B,G,H
05
A
06
Garderobe
01
2,3,4
02
5,7,8
03
1,5,6,7,8
04
1,5,7,8
05
06
Evt.
01
02
03
04
05
06
onsdag 24 april
Lag / forening
01
SVS
02
ØVS
03
NTGU
04
NTG
05
Legge gulv til konsert
06
Klatring
Tid
01
08:00 - 16:00
02
08:45 - 09:45
03
10:15 - 11:45
04
13:30 - 15:30
05
16:00 - 23:00
06
18:00 - 20:00
Hall
01
F
02
B
03
B,G,H
04
B,G,H
05
A
06
Garderobe
01
2,3,4
02
5,7,8
03
1,5,6,7,8
04
1,5,7,8
05
06
Evt.
01
02
03
04
05
06
torsdag 25 april
tor 25. april 2024
Lag / forening
01
Rigging konsert
Tid
01
08:00 - 23:00
Hall
01
A
Garderobe
01
Evt.
01
torsdag 25 april
Lag / forening
01
Rigging konsert
Tid
01
08:00 - 23:00
Hall
01
A
Garderobe
01
Evt.
01
fredag 26 april
fre 26. april 2024
Lag / forening
01
Smokie & Bonnie Tyler konsert
Tid
01
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
fredag 26 april
Lag / forening
01
Smokie & Bonnie Tyler konsert
Tid
01
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
lørdag 27 april
lør 27. april 2024
Lag / forening
01
Nedrigg etter konsert
Tid
01
Hele dagen
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
lørdag 27 april
Lag / forening
01
Nedrigg etter konsert
Tid
01
Hele dagen
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
søndag 28 april
søn 28. april 2024
Lag / forening
01
Gulv av etter konsert
Tid
01
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
søndag 28 april
Lag / forening
01
Gulv av etter konsert
Tid
01
Hall
01
Garderobe
01
Evt.
01
mandag 29 april
man 29. april 2024
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
NTGU
04
KIL G2012
05
Klatring
06
Alme
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:15 - 11:45
04
18:00 - 19:30
05
18:00 - 20:00
06
21:00 - 22:00
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
D
05
06
H
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
1,5,6,7,8
04
1
05
06
Evt.
01
02
03
04
05
06
mandag 29 april
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
NTGU
04
KIL G2012
05
Klatring
06
Alme
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:15 - 11:45
04
18:00 - 19:30
05
18:00 - 20:00
06
21:00 - 22:00
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
D
05
06
H
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
1,5,6,7,8
04
1
05
06
Evt.
01
02
03
04
05
06
tirsdag 30 april
tir 30. april 2024
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
ØVS
04
NTGU
05
Politiet BIL
06
KIL J2013
07
Grue A-lag
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:35 - 12:05
04
12:15 - 13:45
05
15:30 - 16:30
06
18:30 - 20:00
07
19:00 - 20:30
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
G,H
05
G
06
H
07
B
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
5,7,8
04
1,5,6,7,8
05
7
06
07
1
Evt.
01
02
03
04
05
06
07
tirsdag 30 april
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
ØVS
04
NTGU
05
Politiet BIL
06
KIL J2013
07
Grue A-lag
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
10:35 - 12:05
04
12:15 - 13:45
05
15:30 - 16:30
06
18:30 - 20:00
07
19:00 - 20:30
Hall
01
B,G,H
02
F
03
B,G,H
04
G,H
05
G
06
H
07
B
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
5,7,8
04
1,5,6,7,8
05
7
06
07
1
Evt.
01
02
03
04
05
06
07
onsdag 1 mai
ons 1. mai 2024
Lag / forening
01
SVS
02
ØVS
03
NTGU
04
NTG
05
Klatring
06
Bente Løseth
Tid
01
08:00 - 16:00
02
08:45 - 09:45
03
10:15 - 11:45
04
13:30 - 15:30
05
18:00 - 20:00
06
18:30 - 19:30
Hall
01
F
02
B
03
B,G,H
04
B,G,H
05
06
H
Garderobe
01
2,3,4
02
5,7,8
03
1,5,6,7,8
04
1,5,7,8
05
06
Evt.
01
02
03
04
05
06
onsdag 1 mai
Lag / forening
01
SVS
02
ØVS
03
NTGU
04
NTG
05
Klatring
06
Bente Løseth
Tid
01
08:00 - 16:00
02
08:45 - 09:45
03
10:15 - 11:45
04
13:30 - 15:30
05
18:00 - 20:00
06
18:30 - 19:30
Hall
01
F
02
B
03
B,G,H
04
B,G,H
05
06
H
Garderobe
01
2,3,4
02
5,7,8
03
1,5,6,7,8
04
1,5,7,8
05
06
Evt.
01
02
03
04
05
06
torsdag 2 mai
tor 2. mai 2024
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
NTGU
04
Brane Tigers håndball
05
Brane Tigers fotball
06
Innebandy
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
12:15 - 13:45
04
16:00 - 17:30
05
17:30 - 19:00
06
20:30 - 22:00
Hall
01
B,G,H
02
F
03
G,H
04
F
05
G
06
F
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
1,5,6,7,8
04
7
05
7
06
Evt.
01
02
03
04
05
06
torsdag 2 mai
Lag / forening
01
NTG
02
SVS
03
NTGU
04
Brane Tigers håndball
05
Brane Tigers fotball
06
Innebandy
Tid
01
08:00 - 10:00
02
08:00 - 16:00
03
12:15 - 13:45
04
16:00 - 17:30
05
17:30 - 19:00
06
20:30 - 22:00
Hall
01
B,G,H
02
F
03
G,H
04
F
05
G
06
F
Garderobe
01
1,5,7,8
02
2,3,4
03
1,5,6,7,8
04
7
05
7
06
Evt.
01
02
03
04
05
06